Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Akdeniz Tv, Akdeniz vitrini yayında

Akdeniz Tv

Akdeniz Tv

Turizmin başkenti Antalya’dan, Turizmin gündemini yansıtacak olan “Akdeniz vitrini” 8 Mayıs 2009’dan itibaren Akdeniz Tv’de yayına başladı.

Program Koordinatörlüğünü Cenk Savran’ın Moderatörlüğünü Nadir Çam’ın yaptığı “Akdeniz Vitrini” adlı programın yapımcısı Hülya Yenice, Program sunucuları uzun yıllardır Turizm sektörünün içinde yer alan Balıkesir Turizm İşletmeciliği ve otelcilik Yüksek Okulu (BTİOYO) mezunları Nadir Çam ve Rüya Mostafavi.

İlk programda Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın ve POYD (Profesyonel Otel Yöneticileri) Yönetim Kurulu Üyesi Tunç Müstecaplıoğlu’nu konuk alan program, her bölümde farklı bir işletmenin yöneticilerini ve çalışanlarını izleyicilerle buluşturmayı hedefliyor.

Programı Cenk Savran ile birlikte hazırlayan Nadir Çam yaptığı açıklamada: “Turizmimizin yaşadığı olumsuzlukları, kötü giden şeyleri herkes yazıp çiziyor. Biz bu programımızda bardağın dolu tarafına bakmaya özen göstereceğiz” dedi. Turizmcilerin, turizmin sesi olmayı hedeflediklerinin altını çizen Çam: “Programımız tüm meslektaşlarımıza açık bir platform olacak.” diyerek sözlerini tamamladı.

“Akdeniz Vitrini” Cuma akşamları saat 21.30’da Akdeniz Tv’de yayınlanıyor. Programın tekrarı ise Pazar akşamları haber sonrası kuşakta izleyicilerle buluşuyor. Akdeniz Bölgesinde normal antenle izlenebilen Akdeniz Tv uydudan da izlenebiliyor.

Akdeniz Tv’nin frekansları:
Türksat 2A Frekans : 12130 Sembol Rate : 27500 FEC Rate : 5/6 Vertical (Dikey)

Programlara ait tüm görüntüler programın web sitesinde yer alacaktır.
http://www.akdenizvitrini.com
Nadir ÇAM nadircam@akdenizvitrini.com
Cenk SAVRAN cenksavran@akdenizvitrini.com

1 Yorum

  1. Thanks for posting, I really liked your newest post. I think you should post more often, you evidently have talent for blogging!

Yorum yazabilirsiniz