Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Antalya ilçeleri seçim sonuçları

Antalya ve ilçelerinde kesin olmayan sonuçlara göre seçim sonuçları şu şekilde oluştur.

AKSEKİ ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday MEHMET GÖLCÜ CHP %42.48 Oy sayısı : 785
  • İkinci sıradaki aday :MUSTAFA İSMET UYSAL% 42.15 Oy sayısı : 779

AKSU ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday İSA YILDIRIM MHP %31.39 Oy sayısı : 7.097
  • İkinci sıradaki aday : BURHAN KILIÇ AKP % 29.77 Oy sayısı : 6.730

ALANYA ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday HASAN SİPAHİOĞLU ANAP %35.88 Oy sayısı : 17.507
  • İkinci sıradaki aday : KERİM KILINÇ AKP %31.85 Oy sayısı : 15.540

DEMRE ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday SÜLEYMAN TOPÇU DP %51.84 Oy sayısı : 4.995
  • İkinci sıradaki aday : VELİ SERTBAŞ AKP %37.42 Oy sayısı : 3.605

DÖŞEMEALTI ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday NURETTİN TURSUN CHP %42.96 Oy sayısı :6.794
  • İkinci sıradaki aday : HASAN AKALIN AKP % 41.56 Oy sayısı : 6.573

ELMALI ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday HÜSEYİN ALTUNTAŞ MHP %35.14 Oy sayısı : 3.130
  • İkinci sıradaki aday : SALİH TÜRKİŞ AKP % 31.36 Oy sayısı : 2.793

FİNİKE ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday NAİL DÜLGEROĞLU AKP %33.96 Oy sayısı : 2.296
  • İkinci sıradaki aday : KAĞAN OSMAN SARIOĞLU MHP % 33.8 Oy sayısı : 2.285

GAZİPAŞA ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday CEM BURAK ÖZGENÇ CHP %38.17 Oy sayısı : 4.885
  • İkinci sıradaki aday : ALİ TARIK TEPE MHP % 31.53 Oy sayısı : 4.035

GÜNDOĞMUŞ ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday MEHMET ÖZEREN AKP %41.91 Oy sayısı : 549
  • İkinci sıradaki aday : MEHMET TÜRKER EREN CHP % 36.79 Oy sayısı : 482

İBRADİ ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday MUHARREM KAYA AKP %45.91 Oy sayısı : 590
  • İkinci sıradaki aday : İBRAHİM SARIOĞLU CHP % 44.2 Oy sayısı : 568

KAŞ ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday ABDULLAH GÜLTEKİN CHP %40.41 Oy sayısı : 1.587
  • İkinci sıradaki aday : HALİL KOCAER AKP % 31.93 Oy sayısı : 1.254

KEMER ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday MUSTAFA GÜL MHP %57.82 Oy sayısı : 6.498
  • İkinci sıradaki aday : HASAN ŞEKER AKP % 35.74 Oy sayısı : 4.016

KEPEZ ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday HAKAN TÜTÜNCÜ AKP %35.41 Oy sayısı : 69.678
  • İkinci sıradaki aday : ZEKİ BAŞARAN CHP % 29.17 Oy sayısı : 58.907

KONYAALTI ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday MUHİTTİN BÖCEK CHP %60.53 Oy sayısı : 28.511
  • İkinci sıradaki aday : ABDURRAHMAN YILMAZ AKP % 23.3 Oy sayısı : 10.977

KORKUTELİ ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday HASAN GÖKCE MHP % 36.78 Oy sayısı : 4.295
  • İkinci sıradaki aday : HÜSEYİN GÜLLÜ CHP % 24.47 Oy sayısı : 2.858

KUMLUCA ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday HÜSAMETTİN ÇETİNKAYA AKP %38.06 Oy sayısı : 6.564
  • İkinci sıradaki aday : BAYRAM TORUNOĞLU MHP % 29.41 Oy sayısı : 5.073

MANAVGAT ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday ŞÜKRÜ SÖZEN CHP %42.65 Oy sayısı : 17.796
  • İkinci sıradaki aday : HALİL İBRAHİM KENDİROĞLU AKP % 28.31 Oy sayısı : 11.812

MURATPAŞA ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday SÜLEYMAN EVCİLMEN CHP %56.73 Oy sayısı : 119.519
  • İkinci sıradaki aday : ORHAN TOLUNAY AKP % 26.37 Oy sayısı : 55.587

SERİK ilçesi seçim sonucu:

  • Kazanan aday MEHMET HABALI MHP %39.76 Oy sayısı : 11.302
  • İkinci sıradaki aday : AHMET DOLU AKP % 36.26 Oy sayısı : 10.307
antalya ilçeleri seçim sonuçları

antalya ilçeleri seçim sonuçları

Yorum yazabilirsiniz