Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Halil KOCAER AKP Kaş ilçe Başkanlığı adayı

AK Parti Antalya ilindeki 19 ilçede adaylarını belirledi.
Buna göre merkeze bağlı Muratpaşa ilçesinde Orhan Tolunay, Kepez ilçesinde Hakan Tütüncü, Konyaaltı ilçesinde Abdurrahman Yılmaz aday gösterildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan daha önce Antalya büyükşehir belediye başkan adayı olarak Menderes Türel’i açıklamasından sonra bugün, Cam Piramit’te Adalet Bakanı ve Antalya Milletvekili Mehmet Ali Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, halen Büyükşehir Belediye Başkanı olan Menderes Türel, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mevlüt Çavuşoğlu, Yusuf Ziya İrbeç, Abdurrahman Arıcı ve çok sayıda il ve ilçeli partilinin katılımıyla 19 ilçedeki AK Parti adayları duyuruldu.

Adayları açıklamak için kürsüye Genel Başkan Yardımcısı Necat Çetinkaya gelerek şunları ifade etti;

Adaylık süreci bir hizmet yarışıdır.  “Bu bir nöbet değişimidir.  Şerefli yolda, 3-4 sene sonra bırakılabilir. Önemli olan, geriye bakıldığında en iyi şekilde halka hizmet etmek olmalıdır” dedi.

Daha sonra Necat Çetinkaya, 19 ilçenin AKP belediye başkan adaylarını açıkladı. Buna göre Antalya merkeze bağlı Muratpaşa ilçesinde AK Parti Adayı AESOB Başkanı Orhan Tolunay, Kepez ilçesinde AK Parti Merkez Gençlik Kolları Başkanı Hakan Tütüncü, Konyaaltı ilçesinde Abdurrahman Yılmaz aday olarak gösterildi. Diğer ilçelerdeki adaylar ise şöyle:

“Kemer’de Hasan Şeker, Alanya’da Kerim Kılınç, Korkuteli’de Adnan Uğurlu, Elmalı’da Salih Türkiş, İbradı’da Muharrem Kaya, Kaş’ta Halil Kocaer, Kumluca’da Sadettin Çetinkaya, Akseki’de Mustafa İsmet Uysal, Finike’de Nail Dülgeroğlu, Gazipaşa’da İhsan Yıldız, Gündoğmuş’da Mehmet Özeren, Demre’de Deniz Sertbaş, Manavgat’ta Halil İbrahim Kendiroğlu, Serik’te Ahmet Dolu, Aksu’da Burhan Kılınç, Döşemealtı’nda Hasan Akalın”.

2 Yorum eklenmiş

  1. yasemin çetin dedi ki:

    sayın belediye başkanımız ben murdun bayramın oğlu lütfi çetin in kızı yasemin çetin bende fgeleceğin bişr akp olaral başiarılarınızın devamını diler saygılarımı sunarım

  2. kadi alkaya dedi ki:

    merhabalar başarılarınızın devamı dileğiyle.mübarek ramazan bayramınızı kutlarım

Yorum yazabilirsiniz