Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Habertürk Kaş bölgesini tanıtıma aldı.

12 Mayıs günü yayınlanan haberde Turizm köşesinde Kaş ilçesinin tanıtımı yer aldı. Bölge hakkında bilgilerin yanı sıra çeşitli fotoğraflarında sunulduğu haber şu şekilde yer aldı.

Çok eski bir geçmişe sahip olan Kaş, sakin bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi

Mavinin, doğanın, yeşilin en güzel örneklerini Kaş’ta bulabilirsiniz. Her gün uçakla Dalaman Havaalanından Kaş’a ulaşabilirsiniz. İsterseniz otobüsle de seyahat edebiliyorsunuz. Otobüsle yaklaşık 12 saat yolculuk yapmanız gerekiyor.

Kaş’ın geçmişi çok eski bir döneme uzanıyor. Etrafındaki tarihi ören yerlerini gezerek bunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Bunun dışında Kaş’ta yapılacak bir çok alternatif bulunuyor. Dalış, paraşütle uçuş, jeep safari, yat turları ile tatilinizi çok keyifli geçirebilirsiniz.

Yabancı turistlerin akınına uğrayan Kaş’a en çok İngiliz turistler geliyor. İngiliz turistlerin akın etmesiyle beraber çevredeki atıl durumda olan arazilerin satış fiyatlarında da patlama yaşanıyor. Ortalama olarak 3 milyon TL’ye kadar arazinin büyüklüğüne göre satış fiyatları belirleniyor.

Kaynak

Kalkan Kaputaş plajı

Kalkan Kaputaş plajı

2 Yorum eklenmiş

  1. kerem dedi ki:

    kaş ı rahat bırakın haber yapmayın rahat bırakın bodrum a dönmesin lütfen.çekin ellerinizi bari burası bakir kalsın ..bırakın sağdıçlığı

  2. Hayat dedi ki:

    Doğal kalsın fazla kışı gelmesin burda turkiyede Akdeniz ve Ege de çok ve cok kirletiler ülkede cennet gibi kalsın.

Yorum yazabilirsiniz