Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Kalkan’da su altı temizliği

Project Aware

Project Aware

Uluslararası olarak her yıl düzenlenen su altı temizliği bu yıl Kalkan dalış merkezi tarafından organize edilecek. Proje Kalkan Belediyesi, Kalkan derneği ve Uluslar arası Su altı temizliği kurumu Project Aware tarafından finanse ediliyor.

Kalkan dalış merkezi, proje kapsamında Project Aware’ye yaptığı başvuruya olumlu sonuç alarak yapılacak masrafların %40-50 arasında bir miktarını temin edileceğini belirtti. Kalkan Dalış merkezi Kalkan koyu’nun iyileştirilmesi ve daima temiz kalması için çalışmalarını sürdürmektedir. Sizde dilerseniz bu proje kapsamında gönüllü dalgıçlık yaparak Su altı temizliğine katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda maddi yardımlarınızda takdir edilecektir.

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak yada yardımda bulunmak için Kalkan Dalış merkezi yetkilisi Altan ile irtibata geçebilirsiniz. Etkinlik 19 Eylül Cumartesi günü geniş bir katılımla gerçekleştirilecektir. Temizlenmesi planlanan bölgeler Belediye Halk Plajı ve Fırnaz koyu olarak öngörülüyor.
Kalkan Dalış merkezi Kalamar koyunda Beach Club içerisinde yer alıyor. Kalkan diving centre

532 553 2006 –  242 844 2361

2 Yorum eklenmiş

  1. Arsento dedi ki:

    Interesting and informative. But will you write about this one more?

  2. […] önce duyurusu yapılan Su altı temizliği projesi 19 Eylül cumartesi günü gerçekleştirildi. Proje kapsamında Kalkan belediye halk […]

Yorum yazabilirsiniz