Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Kaş Kalkan sanat Tiyatrosu

Kaş Kalkan Sanat Tiyatrosu

Kaş Kalkan Sanat Tiyatrosu

KAŞ-KALKAN SANAT TİYATROSU’NUN   “BİZİ HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ”  İ  BEĞENİYLE İZLENDİ..

Kaş-Kalkan Sanat Tiyatrosu,   Genel Sanat Yönetmeni Gülşen Ergör’ün oyunlaştırıp yönettiği
“BİZİ, HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ”  isimli kabarestik oyunuyla  30. Haziran.2009 ve 1.Temmuz.2009’da prömiyer yaparak Kalkan’da bir ilki gerçekleştirdi..

“Her ne koşulda olursa olsun sanat olabilir “   yaklaşımından hareketle bir  “Bölge Tiyatrosu”  olmayı hedefleyen  KAŞ-KALKAN SANAT TİYATROSU  oyuncuları gördükleri ilgiden pek bir mutlu oldular..

Kalkan Süleyman Yılmaz Ana Okulu gösteri salonunda  ve Kalkan sahili gösteri alanında açık hava gösterisi olarak sahnelenen oyun,  izleyenlerince coşkuyla ve ayakta alkışlandı ve de övgü aldı.. Kaş-Kalkan Sanat Tiyatrosu’nun Kursiyer oyuncularının da değişik rollerde göründüğü  “BİZİ, HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ”   13 episode’dan oluşan gençlik sorunlarının irdelendiği  bir kabarestik oyun.

Yerel bir sanat topluluğunun yerel sıcaklıklarla karşılaştığı oyunlarda tiyatro sanatı’nın coşkusu tüm gerçekliğiyle yaşandı ve yeni gösterilerin programları izleyenlerce sorgulandı..

Kaş-Kalkan Sanat Tiyatrosu,  Genel Sanat Yönetmeni Gülşen Ergör,  “BİZİ, HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ” isimli oyun için bölgemizin köylerini kapsayacak bir turne ayağı hazırlandığını açıkladı..

Bir çocuk kulübü oluşturmayıda hedeflediklerini açıklayan Gülşen Ergör yaptığı açıklamada;  “çocuk kulübü” projesinin ve bölgemiz çocuklarına yönelik sanatsal hazırlıkların son aşamaya geldiğini ve bu konudaki ayrıntılı açıklamaların ileri bir tarihte ilan edileceğini söyledi..
Gülşen ERGÖR
Kaş Kalkan Sanat Tiyatrosu
Genel Sanat Yönetmeni
0 535 616 66 98
kstsanat@hotmail.com

Yorum yazabilirsiniz