Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Kaş Polis teşkilatında kutlama

Kaş Eminyet polis

Kaş Eminyet polis

Türk Polis Teşkilatı’nın 164. kuruluş yıl dönümü Kaş ilçesi emniyet müdürlüğünde de törenlerle kutlandı.

Kaş İlçe Emniyet Müdürü Fahri İnceyavuz ve iki polis memurunun Cumhuriyet meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk koymasıyla başlayan tören, saygı duruşu ve ardından istiklal marşının okunmasıyla devam etti. Törene Kaş Kaymakamı Süleyman YILMAZ, Kaş Belediye Başkanı Abdullah GÜLTEKİN, Kalkan Belediye Başkanı Saim KARAKURT katılım gösterdi.

İlçe Emniyet Müdürü Fahri İNCEYAVUZ törende yaptığı konuşmada şunları ifade etti

Bizler 164 yıllık mazisi şan, şeref ve onurlu dolu Türk Polisleriyiz. Bizler vatanın bölünmez bütünlüğünü, halkın huzur ve güvenliğini devam ettirmek için, göğsünü kurşunlara siper eden, giydiği üniforma ve altında hizmet ettiği şanlı Türk Bayrağının onurunu her ortamda ve her şartta koruyan Türk Polisleriyiz

İlçe Emniyet Müdürü Fahri İnceyavuz polis teşkilatı onuruna Noel Baba Çay Bahçesinde tebrikleri kabul etti. Protokole ve törene katılanlara ikramlarda bulundu. Noel Baba Çay Bahçesi’ndeki etkinliğe polis eşleri, emekli polisler ve bekçilerde katıldı. Kaş Emniyet Müdürlüğü’nde çalışan polislerin masa üstündeki çıkarttıkları şapkalar ilgi çekiciydi.

Kaş Emniyet Müdürlüğünden emekli bekçilerden Hasan Borazan ve Süleyman Gündüz’de törenlere ve çay bahçesindeki etkinliğe katılarak Emniyet Müdürünü ve polis arkadaşlarını tebrik ederek bu anlamlı günde teşkilattan olduklarını gösterdi.

Kaş ilçe Emniyet Müdürlüğü iletişim bilgileri

Tel : + 90 242 836 10 24
Fax : + 90 242 836 30 69
e-mail : 155@kasemniyet.pol.tr
web : www.kasemniyet.pol.tr

1 Yorum

  1. ask siirleri dedi ki:

    paylaşım için teşekkürler

Yorum yazabilirsiniz