Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Haber etiketleri ‘Antalya’

Antalya ilçeleri seçim sonuçları

Antalya ilçeleri seçim sonuçları

Antalya ve ilçelerinde kesin olmayan sonuçlara göre seçim sonuçları şu şekilde oluştur. AKSEKİ ilçesi seçim sonucu: Kazanan aday MEHMET GÖLCÜ CHP %42.48 Oy sayısı : 785 İkinci sıradaki aday :MUSTAFA İSMET UYSAL% 42.15 Oy sayısı : 779 AKSU ilçesi seçim... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:                                                                                         

Antalya yerel seçim sonuçları

Antalya yerel seçim sonuçları

Kesin olmayan sonuçlara göre Antalya Büyükşehir Belediyesinde yapılan 2009 yerel seçim sonuçları şu şekilde neticelenmiştir. CHP %40.72 AKP %35.06 MHP %17.49 DTP %3.45 SP %1.08 Antalya İli Toplam seçmen sayısı : 653.945 Kullanılan oy sayısı : 530.379 Geçersiz oy sayısı... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:                     

Antalya yerel seçimler

Antalya yerel seçimler

29 Mart Pazar günü Antalya’nın 19 ilçesinde bulunan 1 milyon 290 bin seçmen oy kullanmak için sandık başına gidiyor. Bu oylarla il genelinde 94 belediye başkanı ve bu belediyelerde yer alacak 987 meclis üyesi 5 yıl boyunca görev yapmak üzere... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:                 

Şiddetli fırtına uyarısı

Şiddetli fırtına uyarısı

Dün batı bölgelerinde fırtına şeklinde esen lodosun bugün şiddetini azaltması bekleniyor.  Ancak yarın Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nun batısı ile Bolu ve Düzce çevrelerinde fırtınanın şiddetini tekrar artırması bekleniyor. Tweet... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:             

Antalya Valiliği Kurban Bayramı Genelgesi

Antalya Valiliğinden yapılan açıklamada, 2008 yılı Kurban Bayramı süresince kurban derisi, fitre ve zekat zarfları yoluyla yardım toplama yetkisinin sadece Türk Hava Kurumu’nda olduğu hatırlatılarak, kaçak olarak yapılabilecek toplamaların önlenmesi için gerekli tedbirlerin alınması istendi. Tweet... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:         

Akdenizde deprem

Bugun benimde hissettigim bir deprem olayi yasandi. saat 6:30 civarlarinda kandilli rasathanesinin verilerine gore saat 6:29 da merkez ussu rodos adasi olan 6.4 buyuklugunde deprem yasandi. o saatlerde uyaniktim ve yatagimda uzanirken birden yatagimin sallandigini hissederek aniden yatagimdan firladim. ancak... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri: