Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Haber etiketleri ‘deprem’

Akdenizde yeni deprem. Oludeniz Fethiye Kalkan

Akdenizde yeni deprem. Oludeniz Fethiye Kalkan

Mugla iline bagli Fethiye ilcesinde meydana gelen depremde henuz can kaybi meydana gelmedi. Alinan bilgilere gore depremin merkez ussu oludeniz aciklarinda deniz tabanindan 19.4 km. Kandilli rasathanesi resmi web sitesinden yapilan bilgilendirme haberinde deprem 2012.06.10 15:44:16 saatinde meydana geldi ve... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:             

Akdenizde yine deprem.

Akdenizde yine deprem.

Bu akşam saat 20:38 de meydana gelen deprem Kandilli rasathanesi tarafındanda doğrulandı. Oldukça kısa ve şiddetli bir şekilde meydana gelen depreme ait teknik bilgiler şu şekilde. Tarih Saat Enlem(N) Boylam(E) Derinlik(km) MD ML MS Yer ---------- -------- -------- ------- ----------... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:

Antalya Kaş ilçesinde deprem.

Antalya Kaş ilçesinde deprem.

Birkaç gündür bölgemizde meydana gelen küçük çaplı sarsıntılardan sonra bugün 5,4 büyüklüğünde bir deprem daha Rodos merkezli olarak meydana geldi. Son 36 saat içerisinde meydana gelen bu 5. deprem endişeye neden oldu. Kandilli Rasathanesi Deprem Gözlem evi raporuna göre saat... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:     

Akdenizde deprem

Bugun benimde hissettigim bir deprem olayi yasandi. saat 6:30 civarlarinda kandilli rasathanesinin verilerine gore saat 6:29 da merkez ussu rodos adasi olan 6.4 buyuklugunde deprem yasandi. o saatlerde uyaniktim ve yatagimda uzanirken birden yatagimin sallandigini hissederek aniden yatagimdan firladim. ancak... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri: