Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Haber etiketleri ‘kaş festival’

Kaş Kalkan sanat Tiyatrosu

Kaş Kalkan sanat Tiyatrosu

KAŞ-KALKAN SANAT TİYATROSU’NUN   “BİZİ HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ”  İ  BEĞENİYLE İZLENDİ.. Kaş-Kalkan Sanat Tiyatrosu,   Genel Sanat Yönetmeni Gülşen Ergör’ün oyunlaştırıp yönettiği “BİZİ, HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ”  isimli kabarestik oyunuyla  30. Haziran.2009 ve 1.Temmuz.2009’da prömiyer yaparak Kalkan’da bir ilki gerçekleştirdi.. “Her ne koşulda... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:             

12. Kaş,Likya Kültür ve Sanat festivali

12. Kaş,Likya Kültür ve Sanat festivali

Antalya’nın Kaş ilçesinde bu yıl 12’incisi düzenlenecek olan ‘Uluslararası Likya-Kaş Kültür ve Sanat Festivali’ etkinlikleri 26 Haziran tarihinde başlıyor. Üç gün sürecek olan festival etkinlikleri, Kaş’ın yanı sıra komşu Yunanistan’ın Meis Adası’nda da organize edilecek. 11 yıldan bu yana geleneksel... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:             

Kaş Turizm haftası etkinlikleri

Kaş Turizm haftası etkinlikleri

Her yıl geleneksel olarak 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri bu yıl içinde düzenleniyor. Etkinlik çerçevesinde Kaş Ziraat odası tarafından Kaş Cumhuriyet Meydan’ında “Keşkek” yemeği dövülerek, konuklara ikram edilecek. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda Kaymakam Süleyman YILMAZ... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:             

Kaş Kültür festivali başladı

Antalya’nın Kaş ilçesinde düzenlenen Uluslararası Likya-Kaş Kültür ve Sanat Festivali düzenlenen kortej yürüyüşü ile başladı. Kaş’ta bu yıl 11’cisi düzenlenen festivalinin açılış töreninde Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Antalya Vali Yardımcısı Yıldırım Uçar, Kaş Kaymakamı Süleyman Yılmaz, Kaş Belediye... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri: