Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Haber etiketleri ‘Patara’

Likya yolu yürüyüşü, Patara

Likya yolu yürüyüşü, Patara

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen Likya yolu yürüyüşü bu yılda geçen yıla oranla daha kalabalık bir topluluk ile birlikte yapıldı. Yürüyüşe Kaş Kaymakamı Süleyman YILMAZ, Kaş İlçe Turizm müdürü, Kaş Belediye Başkanı, Kalkan, Ova, Yeşilköy Belediye başkanlarının yanı sıra birçok... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:         

Patara’da Dunya parlamentosu toplanacak

Patara'da Dunya parlamentosu toplanacak

TBMM Başkanı Köksal Toptan, son 1 yıldır kendisini heyecanlandıran önemli bir projeyi yakından takip ediyor. Toptan, Patara’daki dünyanın ilk seçilmiş parlamentosunun kalıntılarında, dünya parlamentolarının başkanlarını 2010 yılında ağırlamaya hazırlanıyor.  8-9 Kasım’da ikinci kez Patara’ya gidecek ve çalışmaları yakından izleyecek olan... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:         

Patarada bu yil 3. yangin faciasi

Bu yil icerisinde 2 kez yangin afeti ile karsi karsiya kalan Antalya Kas ilcesine bagli antik kent patarada dun tekrar yangin cikti. Yangin yetkililerin mudahalesi sonucu kontrol altina alindi. Tweet... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:     

Patara da yine yangin

Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Gelemiş ( Patara ) köyü yakınlarında denizi tepeden gören Kum Tepesi olarak adlandırılan bölgede henüz bilinmeyen bir neden orman yangını çıktı. Yangında yaklaşık 15 hektarlık ormanlık alan kül olurken, alevlerin hızla yayıldığı öğrenildi. Yangın söndürme çalışmalarının... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:     

Akdenizde deprem

Bugun benimde hissettigim bir deprem olayi yasandi. saat 6:30 civarlarinda kandilli rasathanesinin verilerine gore saat 6:29 da merkez ussu rodos adasi olan 6.4 buyuklugunde deprem yasandi. o saatlerde uyaniktim ve yatagimda uzanirken birden yatagimin sallandigini hissederek aniden yatagimdan firladim. ancak... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:                     

Patarada yangin – patara yangin resimleri

Patarada yangin - patara yangin resimleri

Antalya’nın Kaş ilçesindeki Patara Antik Kenti’nde çıkan orman yangınında soğutma çalışmalarına başlandı. Kaş’ın Kalkan beldesindeki Gelemiş köyü ve Patara Özel Çevre Koruma Bölgesi’nde dün akşam saatlerinde çıkan orman yangınında soğutma çalışmaları başladı. Antalya Orman Bölge Müdür Recep Kaşan, gece boyunca... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri: