Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

İletişim

Site Hakkında
Şu an bir yazarı bulunan, Mart 2009 tarihinda yayına giren, wordpress alt tabanlı bir weblog’dur. Genel olarak Bölgemizle ve önemli güncel haberlerle yazıların bulunabileceği bir yerdir. Bazı haberlerinin kaynakları alt kısımlarda belirtilmiştir.

Bağlantılar
Bağlantılar bölümünde ve sağ menü’de bulunan web siteleri iyi kalitede, güvenilir, içeriğine ve genel yapısına dikkat ederek yayın yapan siteler ve bloglardır. Sağ menüde sadece yerli ve rastgele bağlantılar görüntülenir ve bu bölüm sık güncellenmez.

Yukarıda bahsedilen kriterlere uyan veya uyduğunu düşündügünüz siteleri/blogları lütfen iletişim yoluyla bana iletin. Önerilen bağlantıların eklenme sırasında düşük veya yüksek Pagerank değerine sahip olmaları dikkate alınmaz. Bağlantı önerisi için İletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorumlar
http://www.likyahaber.com ’da yapılan okur yorumları sadece yazarlarını ilgilendirir. Yapılan yorumlar yüzünden http://www.likyahaber.com sorumlu tutulamaz. Yorum yazarlarının “IP, E-Posta” gibi bilgileri tamamen gizli tutulup herhangi bir kişi/kurum ile paylaşılmaz. Yorumlar Site Editörü tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Eğer içeriği sakıncalı ise yayına alınmaz, silinirler.

Hakkında işlem yapılması gerektiğini düşündügünüz sakıncalı Yorumları “İletişim” bağlantısı yoluyla rapor edebilirsiniz. Sakıncalı bulduğunuz yorum veya yorumlar tarafımdan tekrar incelenir ve sakıncalı bulunur ise gereken işlem yapılır.

Bolgemizde kendini gazeteci zanneden bazi kisilerin tamamen çıkar ve para amaçlı olarak uygulamayı sürdürdükleri habercilik anlayışına kendi çapımızda bir son vermek üzere bu internet sayfasını açmayı uygun buldum. Burada yayınlanan haberler herhangi birilerinden çıkar sağlama yada para kazanma amaçlı olarak sunulmamaktadır.

Sizlerde bu oluşuma katkıda bulunmak istiyorsanız okuduğunuz haberlere yorumlarınızı ekleyebilir ve iletişim sayfasından isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Saygılar

Fatih ŞİMŞEK
0532 251 5869 (sadece mesaj gonderilebilir)
master@kalkan.org
Kalkan Antalya

1 Yorum

  1. gülşah dedi ki:

    merhaba kalkan rehabilitasyon merkezinin telefon numarasını gönderebilirmisiniz.bulamadımda teşekkürler gulsah_ag@hotmail.com