Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Kalkan Seçim Anketi

Seçimlere 1 gün kala iki yerel gazete tarafından açıklanan anketlerdeki büyük farklılıklar göze çarpıyor. Birilerinin menfaati için desteklediği partiyi önde göstermesinin normal karşılanabileceği beldemizde anket sonuçları şu şekilde açıklanıyor.

Bölge gazetesi önceki seçim anketlerinde %90 doğruluk oranı yakaladıklarını ifade etmekle beraber bu seçim dönemi içinde aynı iddiayı sürdürüyor. Anket sonuçlarında sadece öne çıkan adayın oy oranını belirten gazete diğer adaylara ait herhangi bir açıklamada bulunmuyor.

Bölge gazetesi Kalkan belediye başkanlığı seçim anketi şu şekilde bildiriliyor: Kalkan Belediye Başkanlığı %43 oy oranı ile Hasan Nusret BAYSAL ( MHP )

Kalkantimes gazetesi Kalkan Belediye Başkanlığı seçim anketi şu şekilde bildiriliyor:

1. Mustafa ŞALVARLI ( AKP ) % 40,3

2. Saim KARAKURT ( CHP ) % 30,1

3. Hasan BAYSAL ( MHP ) % 29,6

Kalkan seçim anketi

Kalkan seçim anketi

3 Yorum eklenmiş

 1. Nermin Öz dedi ki:

  Arkadaşlar biraz daha sağduyulu olalım araştıralım ve bu parti yandaşı kurumlar olan araştırma firmalarının sonuçlarına bakacağımıza tamamen halkın sesi olan yerlerden ilham alalım oralara yönlenelim ve ortak paydada bütünleşelim lütfen bu tür firmalar çıkarları doğrultusunda sonuç yayınlarlar ve artık iletişim çağındayız oyumsana gibi siteler var kurumsal olarak bu işleri yapıyorlar destekleyelim ve büyütelim bu tür internet tepki platformlarını

 2. hülya dedi ki:

  100’ü aşkın devlet tarafından uygulanmaya geçirilen Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeli Ve Sosyal Devlet projeleriyle,

  Her Türk vatandaşına 500 TL vatandaşlık maaşı,

  Her ev hanımına 500 TL ev hanımı maaşı,

  Her çocuk için 250 TL çocuk maaşı,

  Asgari ücretin 3,000 TL çıkarılması,

  Yıllık geliri 100 bin TL nin altında olan hiç kimseden vergi alınmaması,

  İsteyen her öğrencinin sınavsız üniverisiteye girebilmesi,

  Genel sağlık sigartasına geçilmesi ve ücretsiz özel Aile hekimliğinin kurulması,

  3 Katrilyon dolar değerindeki Madenlerimizin devlet millet ortaklığıyla işletilmesi,

  KOBİ’ lere proje mukabili faizsiz kredi verilmesi,

  KOBİ’ lerin enerji, vergi, SGK giderlerinin aşağıya çekilerek üretim maliyetlerinin azaltılması gibi çok önemli konuları konuşmak ve soruları cevaplamak üzere, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş “Eko Analiz” programında canlı yayında Bolu’lularla buluşuyor, onların sorularını cevaplandırıyor, devlet millet meselelerine dair çözümlerini ve projelerini anlatıyor”dedi.

 3. salih dedi ki:

  BAĞIMSIZLIK BENIM KARAKTERIMDİR DEYİP BAĞIMSIZLIK MÜCADELESİ VEREN ATAMIN İZİNDE OLAN GÖRÜŞLERİNİ YANSıTAN TEK SİYASİ PARTİ BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİDİR. BU YÜZDEN İŞ DİYORUZ AŞ DİYORUZ; ÇÖZÜMÜ OLAN TEZİ OLAN MİLLİ EKONOMİ MODELİYLE HAYDAR BAŞ DİYORUZ.

Yorum yazabilirsiniz