Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Kaş 23 Nisan etkinlikleri

Kaş 23 Nisan kutlamaları

Kaş 23 Nisan kutlamaları

Her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı etkinlikleri başladı. Etkinlik kapsamında Kaş Belediye Başkanlığı makamına kısa süreli olarak Palamut Köyü ilköğretim okulu öğrencilerinden İlknur GÜR geçti.

Kaş Belediye Başkanı Abdullah GÜLTEKİN ile bir süre sohbet eden GÜR kısa bir süre Belediye Başkanlığı makamında oturdu. Daha sonra Belediye Başkanı tarafından çeşitli hediyelerle uğurlanan öğrenci, bayram nedeni ilede olsa böyle bir makamda bulunmanın mutluluğunu yaşamaktan dolayı heyecanlı olduğunu belirtti. 23 Nisan bayramı etkinlikleri çeşitli programlarla Kaş ilçesi ve beldelerinde kutlanmaya devam ediyor.

3 Yorum eklenmiş

 1. ayşe saldıran dedi ki:

  belediye başkanımızı önceden tanıyordum onu ve kaymakammızıda çok seviyorum KAŞI ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM BEN BEBEKKENDE BİZ BURADA OTURMUŞUZ SENİ SEVİYORUM KAŞŞŞŞŞŞŞ ABDULLAH BEYBENON İKİ YAŞINDA ALTI A SINIFINA GİDİYORUM YARDIMLARINIZI KAŞÇA HEP BERABER GÖRÜCEZ BİZ SİZİN TARAFINIZDAYIZ

 2. şadiye üngör dedi ki:

  sayın baskanım ben Şadiye Üngör eşimin iş nedeniyle tainimiz buraya cıktı.Benim acil olarak işe girmem lazım burda hiç kimseyi tanımadığım için siize danışıp sizin yardımınızla bir iş bulup çalışmak istiyorum eğer sizde bana yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırım.

  …..SAYGILARIMLA…..

  Tel:05549805561

 3. şadiye üngör dedi ki:

  sayın başkanım okuduktan sonra silerseniz sevinirim. saygılarımla

Yorum yazabilirsiniz