Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Yeşilköy

Yeşilköy beldesi seçim sonuçları

Yeşilköy beldesi seçim sonuçları

Kesin olmayan sonuçlara göre Yeşilköy beldesinde yapılan 2009 yerel seçimlerini AKP adayı Ahmet AKDENİZ kazanmış olarak görünüyor. Tweet... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:                     

Yeşilköyde tiyatro gösterisi

Yeşilköyde tiyatro gösterisi

Gündüz güneşin altında tarlada, serada ter döküyor, gece sahnede oyunculuk yeteneklerini sergiliyorlar. Yeşilköy Beldesi İlköğretim Okulu öğretmeni Metin Çiftçi tarafından kurulan tiyatronun dekorlarını da kaportacı Özcan Körpe yapıyor. Antalya’nın Kaş ilçesi Yeşilköy beldesinde, çoğunluğu çiftçilerden oluşan tiyatro grubu kuruldu. Kadınlı... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:

Meyve sebze fiyatlarinda buyuk dusus

Rusya Federasyonu’nun, Türkiye’den ithal edilen meyve- sebzede limitlerin üzerinde zirai ilaç kalıntısı bulunduğu iddiasıyla 7 Haziran’dan itibaren ithalatı durdurma kararı, önemli yaş sebze ve meyve ihracat merkezi olan Antalya’da fiyatların hızla düşmesine yol açtı. Rusya’ya ihracatın duracağının bildirilmesi üzerine domates... (Okumaya devam edin)

Kalkan Yeşilköy Yolu Açılışı Yapılamadan Bir Can Aldı

Kalkan Yeşilköy Yolu Açılışı Yapılamadan Bir Can Aldı

Edinilen bilgilere göre 06/12/2007 tarihinde yol yapım çalışmaları devam eden Yeşilköy-Kalkan hattında trafik kazası meydana geldi. Kazada araç içerisinde bulunan Hüseyin Balya hayatını kaybederken Kadir ve Barış isimli şahıslar yara almadan kurtuldu. Bilindiği gibi Kalkan-Yeşilköy bölümünde geçen yıldan bu yana... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:             

Ova Kınık Patara bolgesinde ecrimisil itirazı

Bölgede yaşayan halk bu yıl karşılaştıkları tablo karşısında isyan etme noktasına gelmiştir. Geçtiğimiz yıllarda da ecrimisil ödemeleri yaptıklarını ancak bu yıl talep edilen miktarda aşırı bir artış olduğunu belirten köy halkı bu durum karşısında duydukları hoşnutsuzluğu dile getirdiler. Ortalama 3.000... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:

Yeşilköy-Kalkan arası yapımı sürdürülen yol çalışmaları durduruldu

Geçtiğimiz yıllarda Ova beldesinde yapımı bitirilen yeni otoyol inşaatının Yeşilköy-Kalkan arası yol yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ederken bitimine kısa bir süre kala durdurulması şaşkınlık yarattı. Olayla ilgili haberlerde yol yapım çalışmalarının birtakım villa inşaatlarına zarar verdiği öne sürülmekte. Dağlık... (Okumaya devam edin)

Kalkan ve Yeşilköyde Teröre Tepki Gösterisi Düzenlendi

Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Yeşilköy beldesinde düzenlenen teröre lanet mitingine 2 bin 500 kişi katıldı, 500 aracın konvoyla iştirak ettiği yürüyüşte teröre lanet yağdı. Yeşilköy beldesinde toplanan vatandaşlar İstiklal Marşı’nı okudu, Kur’an-ı Kerim okunması ve dua edilmesinden sonra 500 aracın... (Okumaya devam edin)

Kalkan haberleri deneme yayin

sayfamizdaki Kalkan haberleri deneme yayin Tweet... (Okumaya devam edin)