Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Eğitim

Kaş ilçesi okullarına bilgisayar yardımı

Kaş ilçesi okullarına bilgisayar yardımı

Danimarka’da buyuk yatirimlari olan hayırsever işadamı Mehmet ŞİMŞEK Kaş ilçesi okulları için 100 adet bilgisayar yardımında bulundu. Tweet... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:                 

Kaş Merkez İlköğretim Okulu Yıkılıyor

Kaş Merkez İlköğretim Okulu Yıkılıyor

Antalya’nın Kaş ilçesinde, depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle iki yıl önce boşaltılan Kaş Merkez İlköğretim Okulu’nun yıkılması için çalışmalara başlandı. Dönemin Başbakanı Tansu Çiller tarafından 1996-1997 eğitim öğretim döneminde açılan 3 bin 532 metrekarelik alan üzerine kurulu 3 katlı okulda 18... (Okumaya devam edin)

Kalkan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Açıldı

Fethiye Sağlık Vakfının bir kuruluşu olarak Kalkan beldesinde açılan Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi kısa süre önce açıldı. Özelikle Kalkan ve çevre beldelerdeki okumaya muhtaç özürlü çocukların ihtiyaçlarını gidermeye yönelik olarak faaliyete başlayan Eğitim merkezi büyük bir eksiğide kapatmış olacaktır.... (Okumaya devam edin)

Kaş’ta Yabancılara Türkçe Kursu Düzenlendi

Antalya’nın Kaş ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ilçede yerleşik yabancılara yönelik Türkçe kursu düzenlendi. Kaş Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından başlatılan kurslara yabancılar yoğun ilgi gösteriyor. Derslerde yabancılara günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve kendilerini ifade edebilecekleri derecede Türkçe öğretiliyor. Türkçe... (Okumaya devam edin)

Kalkan haberleri deneme yayin

sayfamizdaki Kalkan haberleri deneme yayin Tweet... (Okumaya devam edin)