Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Sağlık

Akdeniz’de zehirli deniz anası uyarısı

Akdeniz'de zehirli deniz anası uyarısı

Son zamanlarda Akdeniz sularında görülmeye başlanan zehirli deniz anası ile ilgili olarak tüm tatilcileri ilgilendiren bir haber Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden duyuruldu. Bahsedilen açıklamada, Akdeniz kıyılarında son günlerde yoğun biçimde görülen denizanalarının, Su Ürünleri Fakültesi tarafından... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:             

Kalkan’da su altı temizliği

Kalkan'da su altı temizliği

Uluslararası olarak her yıl düzenlenen su altı temizliği bu yıl Kalkan dalış merkezi tarafından organize edilecek. Proje Kalkan Belediyesi, Kalkan derneği ve Uluslar arası Su altı temizliği kurumu Project Aware tarafından finanse ediliyor. Kalkan dalış merkezi, proje kapsamında Project Aware’ye... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:         

Fethiye’de at çiftliklerinde toplu ölüm vakası.

Fethiye'de at çiftliklerinde toplu ölüm vakası.

Fethiye’nin Yanıklar Köyü’ndeki Duran Yıldız’a ait Desperaldo At Çiftliği’nde son bir ayda Amerikan Quarter, Paint, Bulgar Arabı cinsi 1’er at, Halflinger ve Arap cinsi 2’şer at ile birlikte toplam 7 at öldü. Kayaköy’deki Hakan Özvardar’a ait çiftlikte ise 3 at... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:     

Domuz gribi Türkiye’ye sıçradı.

Domuz gribi Türkiye'ye sıçradı.

Turizm sezonunun yeni başladığı bu günlerde Dünyada salgın haline öldürücü gelen domuz gribi hastalığının ülkemizde görülmemesinin rahatlığını yaşadığımız anlarda bu gün duyulan haber şok etkisi yarattı. ABD’den yola çıkıp Amsterdam üzerinden Irak’a gitmek amacıyla İstanbul’a gelen bir kişide termal kamera... (Okumaya devam edin)

Bu haberin etiketleri:     

Gelemiş ( Patara ) köyünde bulunan kükürtlü su bölgesi korumaya alınıyor.

Ulaşan haberlere göre Antalya İl Çevre Müdürlüğünden gelen ekipler Kaş ilçesi Gelemiş (Patara) köyü yol kenarında bulunan ve çevre halkının istifade ettiği Kükürt yoğunluklu su havuzu bölgesi ile ilgili keşif çalışmaları yapmıştır. Bölgenin özel bir statüye getirilerek inşaa edilecek yapı... (Okumaya devam edin)

Kalkan haberleri deneme yayin

sayfamizdaki Kalkan haberleri deneme yayin Tweet... (Okumaya devam edin)