Bu butonla Ana sayfada yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz

Sıfirla

Patara

Patara Belediyesi Hakkında Bilgiler

Köy Muhtarı: ARİF OTLU

Muhtarlık Erişim Bilgileri:
Telefon: 0242 843 51 62-843 52 44
Cep Telefonu:  0 (532) 425 18 51

Demografik Bilgiler:
Nüfusu:

2000 648
1997 738

İle Uzaklığı: 236 km

İlçeye Uzaklığı: 45 km

5 Yorum eklenmiş

 1. Zeynep Öçten dedi ki:

  İyi Günler,
  Ben eğer bünyenizde varsa Saint Nicholas(Noel Baba) ile ilgili broşür,cd,dvd,katalog ya da kitap edinmek istiyorum.Eğer tavsiye edebileceğiniz bir yayın varsa satın almak da isterim.
  Cevabınızı bekliyorum.
  İyi günler,iyi çalışmalar

  Zeynep Öçten
  ALANYA BELEDİYESİ Halkla İlişkiler ve Turizm

 2. Kalkan Haber dedi ki:

  Selamlar,
  St Nicholas bildiginiz gibi Demre ilcesine baglidir Patara ise Kas ilcesine bagli olmakla beraber komsu ilcelerdir. Bu durumda Demre belediyesi ile iletisime gecmenizi oneririm. Ancal kaynak olarak kullandigim birtakim St. Nicholas ile alakali kitaplar oldugunu hatirliyorum. Dilerseniz arastirip kitaplarin isimlerini verebilirim.

 3. Meltem onal dedi ki:

  Yer cok guzel anal cok bakimsiz.ustelikte sezlong ve kiralayan adamlar verdigimiz turk parasini begenmediler.bit Turk olarak almanyadan getirdigim missfirlerime durumu aciklamakta zorlandim.maalesef millet olarak sahip cikakla sahip olmayi hep karistiriyoruz.bu adamlari burata belediyemi koyuyor?nasil be nerwye sikayet edilecekler?cok AMA cok uzulduk karsilastigimiz duruma.onun disinda ulkemon bi cok yeri gibi burasida cennet.

 4. Meltem onal dedi ki:

  Yer cok guzel ancakl cok bakimsiz.ustelikte sezlong ve kiralayan adamlar verdigimiz turk parasini begenmediler.bit Turk olarak almanyadan getirdigim missfirlerime durumu aciklamakta zorlandim.maalesef millet olarak sahip cikakla sahip olmayi hep karistiriyoruz.bu adamlari burata belediyemi koyuyor?nasil be nerwye sikayet edilecekler?cok AMA cok uzulduk karsilastigimiz duruma.onun disinda ulkemon bi cok yeri gibi burasida cennet.

 5. Cem Soydemir dedi ki:

  Merhaba. Patara belediye olarak Kaş’a mı bağlıdır. Diyelim ki Patara bir sanat aktivitesi düzenleyeceğiz. Bu durumda irtibat kurulması gereken resmi makam Kaş Belediyesi mi oluyor. Teşekkürler

Yorum yazabilirsiniz